کد خبر: 908657 A

اختصاصی ایلنا؛

در سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحد کار نمونه کشور، حمایل و تندیس افتخار به کارگر نمونه ملی و و احد کار نمونه ملی اهداء شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، در سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحد کار نمونه کشور که در روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان، مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان، مدیرعامل بانک های رفاه و توسعه تعاون، فرمانده بسیج کارگری و شرکای اجتماعی که در سالن اجتماعات اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اهواز برگزار شد، به محی الدین رحمانی کارگر نمونه ملی و ناصر مجدی، مدیرعامل کشت و صنعت امام در خوزستان به عنوان واحد نمونه کار در کشور، تندیس و حمایل اهدا شد.

در این مراسم ارسلان غمگین اظهار کرد: برای استان خوزستان افتخاری است که توانستیم  همزمان کارگر و واحد کار نمونه ملی را در کشور به خود اختصاص دهیم.

وی فرآیند و شیوه انتخاب افراد نمونه را طی سه سطح عنوان کرد و گفت: در وهله اول در سطح کارگاه، سپس استان و در نهایت در سطح ملی با حضور داورانی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شده است.

غمگین تصریح کرد: طی شش ماه تلاش مداوم همه همکاران توانستیم با کسب رتبه های متعدد اداره کل را از انتهای جداول به رتبه های اول تا سوم برسانیم.

وی در خصوص آخرین رتبه برتر که در حوزه اداره کل بازرسی کسب شد،  توضیح داد: در حوزه بازرسی و پیشگیری از ویروس کرونا از اسفندماه ۹۸ تاکنون بالغ بر سه هزار و ۹۰۰ بازرسی بصورت شبانه روزی انجام‌ شده است که در پی اقدامات ذکر شده، اداره بازرسی تعاون و رفاه اجتماعی خوزستان به عنوان اداره بازرسی نمونه در نیمه دوم در سطح کشور معرفی گردید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، محی الدین رحمانی را نخبه ی ملی کارگری و مجد، مدیر کشت و صنعت امام خمینی را به عنوان یکی از خوشنام ترین و توانمندترین مدیران به عنوان واحد کار نمونه ی ملی معرفی کرد.

در ادامه این مراسم حسین زاده معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان در مراسم آیین اهدا حمایل و تندیس افتخار در سالن اجتماعات اداره تعاون و رفاه اجتماعی در اهواز، یاد آور شد: با توجه به تنوع و فراوانی مشاغل در خوزستان، از اداره تعاون و رفاه اجتماعی استان خوزستان بابت پشتیبانی و مدیریت این حجم از فراوانی مشاغل و گستردگی کیفی و کمی در استان تقدیر و تشکر می کنیم.

وی خاطرنشان‌کرد: لازم است در این شرایط شیوع بیماری کرونا، به طبقات کارگری که از وضعیت مالی ضعیف تری برخوردارند، توجه ویژه تری شود و از لحاظ پرداخت بیمه بیکاری و شیوه هایی که می تواند به بهبود وضعیت مالی آنان کمک کند دریغ نکند.

1

2

3

5

خبرنگار: سیما منصوری

عکاس: مریم جم

تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر