کد خبر: 903465 A

توسط رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان اعلام شد:

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان نحوه فعالیت مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی در استان را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سرهنگ منصور جمشیدی گفت: پیرو ابلاغیه شماره 997813 تاریخ 99/1/30 و برابر تدابیر متخذه، مقرر است کلیه مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی سراسر استان با آمادگی کامل از تاریخ 99/2/6 با اعمال طرح زوج و فرد پلاک، بازگشایی گردند.

لذا ضمن اجرای دقیق مصوبات و پروتکل های بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا نسبت به ارائه خدمات برابر مقررات و با لحاظ سایر شرایط به شرح زیر اقدام می گردد:

1_رعایت طرح زوج و فرد برای مراجعه به مراکز پلاک الزامی بوده و بایستی توسط مراجعین رعایت گردد.

2_مراجعه کنندگان بایستی در زمان مراجعه به مراکز تعویض پلاک و انجام امور مربوطه صبر و شکیبایی لازم را داشته باشند.

3_افرادی که ضرورتی و عجله ای برای تعویض پلاک خودرو ندارند می‌توانند در هفته های بعد از بازگشایی به مراکز تعویض پلاک مراجعه نمایند.

4_کلیه مراجعه کنندگان موظف اند از وسایل حفاظت شخصی نظیر ماسک و دستکش در زمان مراجعه به مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی استفاده نمایند.

5_برای جلوگیری از تجمع افراد در مقابل غرف و در راستای اجرای طرح گذاری، فضای مقابل باجه ها با استفاده از خط کشی و با فاصله یک متری جداسازی گردند.

6_صرفا خریدار و فروشنده مجازند وارد مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودروئی گردند.

7_مراجعه کنندگان موظفند در زمان مراجعه به مراکز تعویض پلاک و یا به دفاتر خودرویی، نوشت افزار مورد نیاز خود را به همراه داشته باشند. (مانند خودکار).

8_مراجعه کنندگانی که مهلت اعتبار وکالت نامه های آنها به اتمام رسیده است باید نسبت به تمدید اعتبار وکالت نامه ها اقدام نماید.

9_مراجعه کنندگان در هنگام استفاده از دستگاه خودپرداز یا Pos بایستی از تماس مستقیم با دکمه ها اجتناب نموده و از دستکش و یا دستمال کاغذی استفاده نمایند.

10_نشستن در صندلی های انتظار با رعایت فاصله های مشخص ضروری است.

 

راهنمایی و رانندگی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر