کد خبر: 896745 A

شریعتی خبر داد:

استاندار خوزستان گفت: به گفته مدیرکل جمعیت هلال احمر استان هم اکنون تعداد 10 کارگاه تولید ماسک و گان بیمارستانی از سوی این نهاد در سطح استان خوزستان راه اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، غلامرضا شریعتی پنجشنبه ۲۱ فروردین ماه در حاشیه بازدید از کارگاه تولید ماسک و گان پزشکی جمعیت هلال احمر خوزستان با مشارکت اداره اوقاف، اظهار داشت: راه اندازی چنین مراکزی در این شرایط دشوار و اینکه هر کسی به نوبه خود ورود کرده تا باری از دوش کشور بردارد تا به کمک هم بر این بیماری فائق آییم تجلی وحدت عمومی است.

استاندار خوزستان افزود: انسان با دیدن این شرایط و مشاهده مشارکت و کمک اقشار مختلف جامعه در این حوزه حس نشاط و امیدواری پیدا می کند.

شریعتی تصریح کرد: به گفته مدیرکل جمعیت هلال احمر استان هم اکنون تعداد ۱۰ کارگاه تولید ماسک و گان بیمارستانی از سوی این نهاد در سطح استان راه اندازی شده است و جا دارد از همه دستگاه های فعال در این زمینه از جمله هلال احمر، اوقاف و همچنین صدا و سیما و رسانه ها که مردم را تشویق به کار خیر میکنند سپاسگذاری نمایم.

استاندار خوزستان یادآور شد: خوشبختانه شرایط استان پایدار است، اما در صورت یک بی احتیاطی یا خطا ثبات فعلی خواهد شکست؛ انشاالله همه ما مراقبت می کنیم که کوتاهی نشود و کار تا غلبه بر این اپیدمی با موفقیت تداوم یابد و روند کشور هر چه زودتر به وضعیت نرمال برسد.

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر