کد خبر: 891633 A

احسان پور اعلام کرد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از شناسایی ۲۱ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته(تا ۹ فروردین۹۹) خوزستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان، علی احسان پور با تاکید بر پیگیری اخبار از منابع موثق توسط مردم، اظهار داشت: از مردم عزیز می خواهیم اخبار را فقط از منابع معتبر پیگیری کرده و با خودداری از انتشار اخبار با منابع غیرموثق مجموعه های مسئول را در کنترل این بحران همراهی کرده و در ایجاد آرامش روانی برای همدیگر سهیم باشند.

وی تصریح کرد: ۲۱ مورد جدید خوزستان به تفکیک در اهواز ۶ مورد، شهرستان های آبادان، خرمشهر، دزفول، شوش، شوشتر و بندر ماهشهر هر کدام ۲ مورد، شهرستان های باوی، باغملک و اندیمشک هر کدام یک مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به ۱ مورد فوت در ۲۴ ساعت گذشته در دزفول اشاره کرد و افزود: با احتساب این مورد متاسفانه تاکنون ۷۵ نفر از هم استانی های عزیز جان خود را از دست دادند.

احسان پور گفت: خوشبختانه تاکنون ۳۷۹ نفر از مبتلایان به کروناویروس در خوزستان پس از بستری و دریافت خدمات درمانی بهبود یافته و از مراکز درمانی استان ترخیص شدند.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۱۷۷ بیمار مبتلا به این ویروس در بیمارستان های معین استان تحت درمان هستند.

در ۲۴ ساعت گذشته (۸ لغایت ۹ فروردین ۹۹) ۲۱ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در استان خوزستان به ثبت رسیده که به تفکیک زیر است:

اهواز ۶ مورد

بندر ماهشهر ۲ مورد

شوشتر ۲ مورد

دزفول ۲ مورد

شوش ۲ مورد

آبادان ۲ مورد

خرمشهر ۲ مورد

باغملک ۱ مورد

باوی ۱ مودد

اندیمشک ۱ مورد.

آمار قطعی ۶۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در خوزستان از ابتدا تا امروز ۹ فروردین ۹۹ به تفکیک شهرهای استان، به شرح زیر می باشد:

اهواز: ۲۰۰ مورد

دزفول: ۵۹ مورد

خرمشهر: ۵۵ مورد

آبادان: ۴۹ مورد

بندر ماهشهر: ۴۲ مورد

اندیمشک: ۴۰ مورد

شوشتر: ۳۵ مورد

شادگان: ۲۱ مورد

باوی: ۲۰ مورد

شوش: ۱۹ مورد

مسجدسلیمان: ۱۵ مورد

بهبهان: ۱۴ مورد

کارون: ۱۳ مورد

رامهرمز: ۱۲ مورد

امیدیه: ۱۰ مورد

ایذه: ۵ مورد

هندیجان: ۵ مورد

حمیدیه: ۴ مورد

رامشیر: ۳ مورد

باغملک: ۳ مورد

گتوند: ۳ مورد

اندیکا: ۲ مورد

دشت آزادگان: ۱ مورد

آغاجاری: ۱ مورد.

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر