کد خبر: 890588 A

شریعتی اعلام کرد:

استاندار خوزستان گفت: ۵۶ بازرس و سربازرس برای رصد عملکرد دستگاه‌های اجرایی در استان تعیین شده‌اند تا روند عمل به دستورالعمل‌های ابلاغ‌شده در خصوص مقابله با کرونا بررسی و گزارش شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، غلامرضا شریعتی امروز چهارشنبه ۶ فروردین‌ماه سال ۱۳۹۹ در حاشیه نشست با بازرسان ویژه کارگروه بازرسی ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا در خوزستان، اظهار کرد: ۵۶ بازرس و سربازرس برای نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی در حوزه‌های فیزیکی و اداری و عملکرد آن‌ها در سطح جامعه تعیین‌شده تا اقدامات دستگاه‌ها رصد و گزارش شود که در صورت عدم رعایت آن‌ها، تذکرات لازم داده شود.

وی افزود: در حال حاضر کار به‌خوبی پیش می‌رود و این روند باید ادامه داشته باشد. همچنین با دستگاه‌هایی که تاکنون ضعیف عمل کرده و بر ادامه روند خود اصرار دارند، برخوردهای بسیار جدی و سختی با مدیران آن‌ها خواهیم داشت.

شریعتی تصریح کرد: به فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی و همه تذکر می‌دهم که مطابق دستورالعمل‌ها اقدام کنند تا سلامتی جامعه بیش‌ازپیش حفظ شود و در این زمینه با هیچ‌کس مماشات نخواهیم کرد و آنچه صلاح و خیر مردم است، تاکنون انجام گردیده و بعدازاین هم انجام خواهیم داد.

 

خبرنگار: مریم جم

غلامرضا شریعتی-استاندار خوزستان کروناویروس_ خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر