کد خبر: 890508 A

توسط قرارگاه کربلای نیروی زمینی سپاه؛

رزمایش دفاع بیولوژیک قرارگاه کربلای نیروی زمینی سپاه به منظور ضدعفونی معابر و مقابله با ویروس کرونا در اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، استاندار خوزستان در این رزمایش، اظهار داشت: کنترل سختگیرانه در ورودی‌های خوزستان برای مقابله با ویروس کرونا همچنان با جدیت ادامه دارد و بی‌شک با همت همه‌جانبه می‌توانیم از این شرایط سخت نیز سربلند عبور کنیم.

غلامرضا شریعتی بیان کرد: مقابله و مبارزه با این ویروس خطرناک و جدید که سراسر جهان را گرفتار خود کرده از اقدامات جامع و حیاتی برای حفظ سلامت شهروندان است.

وی افزود: انتظار می رود مردم برای کارهای غیرضروری از منزل خارج نشده و تلاش کنند از هرگونه تماس با افراد که راهی برای انتقال ویروس است، خودداری کنند.

استاندار خوزستان ادامه داد: کنترل جاده های خوزستان، تعطیلی بازار و همچنین محدودیت ترافیکی و تعطیلی ادارات و مدارس همگی در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام شده تا سلامت جامعه را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: شهروندان باید این ویروس را جدی گرفته و توصیه های وزارت بهداشت را رعایت کنند تا بتوانیم شعار ” کرونا را شکست می دهیم ” را به واقعیت تبدیل کنیم.

شریعتی گفت: قرارگاه کربلا به واسطه همت بلندشان و حضور همیشگی خود برای دفاع از کیان این کشور اکنون نیز به میدان آمده و تمام امکانات خود را از استان های دیگر برای گندزدایی نقاط مختلف اهواز و خوزستان بسیج کرده که جا دارد از زحمات ارزشمند مسئولان قرارگاه کربلا تقدیر کنیم.

وی بیان کرد: نیروهای سپاه ولیعصر (عج) و آتش نشانی اهواز نیز از ابتدای شیوع ویروس کرونا با تمام ظرفیت در میدان حضور داشته که اقدامات آنها شایسته تقدیر است.

استاندار خوزستان بیان کرد: استمرار این اقدامات مؤثر به ویژه در مناطق پر خطر از ضرورت ها برای حفظ سلامت شهروندان است؛ انتظار می رود مردم نیز در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

شریعتی ادامه داد: هم اکنون شرایط خوزستان از لحاظ ویروس کرونا پایدار بوده و امید است با همت نیروهای خدمت رسان و مردم، خوزستان جزو نخستین استان هایی باشد که این ویروس را ریشه کن می کند.

گفتنی است، رزمایش دفاع بیولوژیکی شهدای سلامت با هدف ارتقای سطح آمادگی یگان های جنگ نوین برای مقابله با حملات احتمالی بیولوژیک دشمن به صورت همزمان در خوزستان و نقاط مختلف کشور عصر سه شنبه در اهواز برگزار شد و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه نیز عملیات ضدعفونی اجرا می شود.

02-3

03-3

04-3

07-2

06-3

09-2

010-2

خبرنگار: مریم جم

قرارگاه کربلای نیروی زمینی سپاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر