کد خبر: 874689 A

سرپرست شبکه بهداشت و درمان هندیجان اعلام کرد:

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان، گفت: هیچ مورد اثبات شده ای از بیماری کرونا در این شهرستان شناسایی نشده و شهروندان به شایعات توجه نکنند

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، داوود رئیسی در این باره اظهار کرد: با توجه به بروز بیماری نوپدید کرونا ویروس در کشور چین و گسترش آن در کشورهای دیگر، توجه ویژه و همکاری همه جانبه تمام ارگانها و سازمان ها در شهرستان هندیجان، جهت انجام اقدامات و تمهیدات لازم برای کنترل این بیماری صورت گرفته است.

وی افزود: مراقبت کامل و تشدید یافته در مبادی ورودی شهرستان هندیجان خصوصا بندر سجافی انجام می‌گردد و تاکید می کنیم که هیچ موردی از بیماری کرونا ویروس در شهرستان هندیجان شناسایی نشده و سیستم بهداشت و درمان شهرستان با تمام قوا از سلامت مردم دفاع می‌کند.

رئیسی ادامه داد: از مردم شریف هندیجان تقاضامندیم به شایعات و جوسازی‌های دشمنان کشور عزیزمان در فضای مجازی توجه نکنند و اطلاعات و آموزش‌های لازم را فقط از طریق اطلاعیه‌های وزارت بهداشت و درمان کشور و شبکه بهداشت و درمان هندیجان دریافت نمایند و به اقدامات بهداشتی توصیه شده عمل نمایند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان هندیجان در پایان، گفت: از شهروندان عزیز هندیجان می‌خواهیم که به شایعات توجه نکنند و با افرادی که بخواهند در فضای مجازی به این شایعات دامن بزنند طبق قانون و از طریق مقامات قضایی برخورد جدی خواهد شد.

کرونا هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر