کد خبر: 857776 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری اعضاء باند سارقان منزل و اعتراف آنان به 80 میلیارد ریال سرقت در شهرستان اهواز اعتراف کردند.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در برخی مناطق شهرستان اهواز، شناسایی و دستگیری سارقان به‌صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام کار اطلاعاتی و تخصصی، باند سه نفره سارقان حرفه ای را در یکی از شهرستان‌های همجوار شناسایی و پس از هماهنگی و اخذ نیابت قضایی طی عملیاتی در مخفیگاه شان دستگیر کردند.

سردار عباس‌زاده با بیان اینکه 2 دستگاه خودروی بنز الگانس و اپتیما از سارقان توقیف شده، تصریح کرد: متهمان در بازجویی های پلیس تاکنون به ۱۵ فقره سرقت طلاجات و کالای خانگی از منازل در مناطق مختلف شهرستان اهواز به ارزش تقریبی 80 میلیارد ریال اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان این که اقدام انجام شده توسط پلیس آگاهی موجبات رضایتمندی مال باختگان و مردم مناطق مربوطه را به دنبال داشته است، خاطرنشان کرد: شناسایی و دستگیری مالخران این سرقت ها به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار دارد.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر