کد خبر: 854734 A

وزیر بهداشت در خوزستان:

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به استان خوزستان، گفت: خون سردار شهید قاسم سلیمانی مانند همه شهدا مایه خیر و برکت و رویش نهال جمهوری اسلامی در سرتاسر جهان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، سعید نمکی که پیش از ظهر امروز جمعه ۱۳ دی ماه، به منظور افتتاح چند پروژه بهداشتی و درمانی وارد خوزستان شده بود، در یادمان شهدای هویزه اظهار کرد: خبر جانگداز شهادت سردار قاسم سلیمانی را دریافت کردیم. ارتباط من با او به دلیل نزدیکی کاری در سازمان برنامه و بودجه که مسئولیت منابع بخش دفاع و امنیت را داشتم علاوه بر یک رابطه کاری رابطه تنگاتنگ و عاطفی بود.

وی افزود: تردید ندارم سردار در لحظه ای که به شهادت رسید، جمله فزت و رب الکعبه امیرالمومنین را بر لب جاری کرده است.

نمکی با اشاره به اینکه او سال ها منتظر شهادت بود، تصریح کرد: شهید سردار سلیمانی برای جلوگیری از ورود تروریست ها به منطقه و زمین‌گیر کردن شرارت های آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها و عواملشان در جهان، بسیار جانفشانی کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، عنوان کرد: امیدوارم روح آن بزرگوار با معصومین و امام حسین علیه السلام محشور گردد.

وی ادامه داد: گرچه این داغ سنگین است و سردار سلیمانی برای ملت ایران و مستضعفین، قوت قلبی در برابر تروریست های تهدید کننده منافع ملی بود، اما یقین میدانم خون آن بزرگوار مانند همه شهدا مایه خیر و برکت و رویش نهال جمهوری اسلامی در سرتاسر جهان خواهد شد.

لازم به ذکر است، سعید نمکی در سفری دو روزه به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان‌های اهواز، هویزه، شوشتر و بهبهان صبح امروز ۱۳ دی ماه وارد خوزستان شد که برنامه های این سفر به دلیل خبر شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران کنسل شد.

خبرنگار: مریم جم

سردار سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر