کد خبر: 854446 A

نجارآسیابانی خبر داد:

نائب رئیس پایگاه میراث جهانی شوشتر گفت: با توجه به پیش رو بودن ایام نوروز، از راهنمایان گردشگری دارای کارت مجاز، جهت همکاری دعوت بعمل می آید.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی پایگاه میراث جهانی سازه های آبی تاریخی شوشتر، داوود نجارآسیابانی اظهار داشت: با توجه به پیش رو بودن ایام نوروز و لزوم خدمات رسانی بهتر به گردشگران خصوصا بازدید کنندگان از سازه های آبی موجود در شوشتر، این پایگاه آمادگی لازم برای همکاری با راهنمایان گردشگری دارای کارت مجاز از وزارتخانه متبوع را دارد.

وی افزود: از همین رو کلیه راهنمایان گردشگری و فعالین در این حوزه که دارای کارت مجاز می باشند، می توانند جهت استفاده از خدماتی همچون کلاس های آموزشی، همسازن سازی اطلاعات که توسط این پایگاه ارائه می گردد، استفاده نمایند. لذا بدینوسیله از کلیه علاقمندان مجاز در این حوزه، خصوصاً آن دسته از عزیزانی که دارای مجوز راهنمای گردشگری بوده و تاکنون فعالیت حرفه ای خود را در این زمینه شروع نکرده اند دعوت بعمل می آید تا جهت ثبت نام و شرکت در کلاس های آموزشی به دفتر پایگاه میراث جهانی شوشتر (خانه تاریخی مرعشی) مراجعه نمایند.

میراث فرهنگی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر