کد خبر: 853704 A

غمگین در بازدید از گروه ملی:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از تشکیل هیأتی از کارشناسان خبره روابط کار برای پیگیری مطالبات قانونی و صنفی کارگران شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ازخوزستان، ارسلان غمگین ظهر روز سه‌شنبه دهم دی ماه به همراه مسئولان و کارشناسان حوزه روابط کار و بازرسی کار در بازدید از شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران از جدیت در پیگیری مسایل کارگران خبر داد و اظهار کرد: برای تحقق مطالبات کارگری از هیچ کوشش دریغ نخواهد نشد.

وی افزود: تلاش همکاران ما در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، کمک به حل مسائل جامعه کارگری و کارفرمایی به ویژه بنگاه‌های اقتصادی است که با مشکل جدی مواجه هستند تا بتوانند در حد بضاعت، مسایل و مشکل های کارگران را به حداقل برسانند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، تصریح کرد: اگر می‌خواهیم اقتصاد کشور و استان پیشرفت کند، باید شرایط به گونه‌ای فراهم شود تا هم کارگر از امنیت فکری و شغلی برخوردار باشد و هم کارفرما با خاطری آسوده برای تولید بیشتر تلاش کند.

غمگین، کارگر و کارفرما را در توسعه اقتصاد، لازم و ملزوم یکدیگر دانست و گفت: یکی از مهم ترین اولویت های ما حل و فصل سازشی اختلاف های کارگری و کارفرمایی است و برای تحقق آن باید فضایی ایجاد کنیم که کارگر و کارفرما خود را مقابل یکدیگر نبینند بلکه همدیگر را مکمل و در کنار هم بدانند و دوش به دوش هم چرخه های اقتصاد کشور را به حرکت درآورند.

وی از تشکیل هیأتی از کارشناسان خبره روابط کار برای پیگیری مطالبات قانونی و صنفی کارگران شرکت گروه ملی صنعتی فولاد خبر داد و تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم در مقابل موانعی که در تولید ایجاد می‌شود ایستادگی کنیم. اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در خدمت حمایت از تولید است. اجازه نمی‌دهیم آرامش در فضای کارگری و کارفرمایی استان به هم بریزد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، تاکید کرد: قطعا همان گونه که تولید و حفظ اشتغال خط قرمز ما است، رسیدگی به مطالبات به حق و صنفی کارگران نیز جزو وظایف ذاتی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

گفتنی است، مدیرعامل شرکت گروه ملی صنعتی فولاد در این دیدار گزارشی از وضعیت موجود شرکت ارائه داد.

ارسلان غمگین-مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر