کد خبر: 853591 A

ناصری نژاد پس از بازدید طرح فولاد شادگان:

صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی به صورت سرزده از کارخانه فولاد شادگان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شادگان، ناصری نژاد ضمن اعلام رضایت نسبی در مورد این طرح اظهار داشت: بحمدالله فاز اول کارخانه (واحد احیاء) با ظرفیت نزدیک به ظرفیت اسمی در حال کار است و فاز دوم کارخانه با بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است.

وی از رفع مشکل پیمانکاران ساخت فاز دوم پس از سفر غریب پور، رئیس شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) خبر داد وافزود: اختلافات میان کارفرما و پیمانکاران ساخت باعث کندی کار شده بود، اما با سفر غریب پور و پیگیری های بعدی این اختلافات حل شد و با تزریق اعتبار طرح در مسیر درست خود قرار گرفت.

ناصری نژاد ادامه داد: دغدغه همیشگی ما برای این طرح استفاده از نیروهای بومی بود که امروز شاهد آن هستیم چه در بخش مهندسی و چه در بخش کارگری، نیروهای شادگانی حضور فعال و جدی دارند و امیدواریم با تکمیل فاز دوم طرح فولاد شادگان زمینه اشتغال به کار حداقل ۳۰۰ نفر دیگر فراهم شود.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: در این بازدید بر توسعه فضای سبز و امکانات رفاهی برای نیروهای شرکت تاکید شد.

گفتنی است، طرح فولاد شادگان بعنوان اولین کارخانه با تکنولوژی تولید آهن اسفنجی به روش پرد است، که در آذرماه سال ۹۶ افتتاح شده است.

فولاد شادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر