کد خبر: 853252 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 790 کیلوگرم تریاک طی 24 ساعت گذشته در خوزستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در راستای اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی، برخورد قاطعانه با عناصر اصلی تهیه، ترانزیت و توزیع مواد مخدر، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس شهرستان "بهبهان" با کار اطلاعاتی از انتقال 3 محموله مواد مخدر آگاه شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان "بهبهان" با همکاری ماموران مبارزه با قاچاق کالا شهرستان وعوامل انتظامی پل زهره وبخش زیدون باکنترل نامحسوس محورهای مواصلاتی شهرستان 2 دستگاه خودرو تریلر و سمند را شناسایی و در 2 عملیات ضربتی آنها را متوقف کردند که در بازرسی از آنها 710 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و در این رابطه 2 قاچاقچی دستگیر شدند.

وی افزود: در ادامه این طرح ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار اطلاعاتی در شهرستان‌‌ "اهواز"، محور تردد کامیون حامل مواد مخدر را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه متوقف کردند.

سردار عباس زاده بیان کرد: ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیفی 80 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در بار صیفی جات جاساز شده بود، کشف و در این رابطه یک قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف شد.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر