کد خبر: 852385 A

به دلیل پارگی فیبر نوری اتفاق افتاد؛

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: پارگی فیبر نوری منتهی به ایذه در عصر روز شنبه موجب قطعی شبکه تلفن همراه و ثابت در این شهرستان شده‌است.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومى مخابرات منطقه خوزستان، رحیم فلاح‌زاده اظهار کرد: این قطعی از حدود ساعت ۱۵ امروز رخ داده است که با پیگیری انجام شده مشخص شد که ‌قطعی در فیبر نوری منتهی به ایذه بین شهرهای باغملک و ایذه در فاصله چهار کیلومتری ایذه رخ داده و ماموران شرکت ارتباطات زیرساخت به محل اعزام شده‌اند تا نسبت به رفع این مشکل اقدام کنند.

وی از مشخص نبودن دلیل قطعی فیبر نوری سخن گفت و افزود: امیدواریم تا ساعات آینده این مشکل برطرف و وضعیت شبکه  تلفن همراه و ثابت ایذه به حالت عادی بازگردد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان در ادامه ضمن ابراز امیدواری برای تکمیل پروژه فیبر نوری ایذه به سمت قلعه خواجه‌(مرکز اندیکا)، تصریح کرد: با تکمیل این پروژه دیگر شاهد این قطعی‌ها در شبکه ارتباطی ایذه نخواهیم بود.

گفتنی است، آذر امسال و مهر، و همچنین دی و بهمن سال گذشته بر اثر قطع شدن کابل فیبر نوری شهرستان ایذه، مشکل جدی برای خطوط تلفن همراه ایذه به وقوع پیوست و شاهد چند ساعت قطعی در شبکه ارتباطی ایذه بودیم.

در صورت تکمیل پروژه فیبر نوری ایذه به سمت قلعه خواجه که عملیات انجام آن از شهریور امسال آغاز شده، ایذه از این بن بست ارتباطی بیرون خواهد آمد.

مخابرات منطقه خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر