کد خبر: 849494 A

در پی اعلام وضعیت اضطراری در آبادان صورت گرفت؛

در پی اعلام وضعیت اضطراری در شهرستان آبادان و تعیین بندر ماهشهر به عنوان معین این شهرستان از سوی استانداری خوزستان، مدیر شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به فوریت دستور بررسی وضعیت موجود و سازماندهی و اعزام امکانات، نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز جهت کمک رسانی به شهرستان آبادان را صادر کرد.

به گزارش ایلنا از بندر امام خمینی و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، به فاصله چند ساعت از دستور تعیین شهرستان بندر ماهشهر به عنوان معین شهرستان آبادان از سوی استانداری خوزستان، نیروهای عملیاتی و سازمان یافته برای شرایط اضطراری منطقه، پس از بازدید و بررسی از آخرین وضعیت این شهرستان و ارزیابی میزان آبگرفتگی خیابان‌ها و معابر آن اقدامات خود را آغاز کردند.

اعزام دو دستگاه دیزل پمپ کفکش ۸ اینچ و استقرار در ایستگاه ۷ بهار و منطقه ولیعصر آبادان و ارسال محموله مایحتاج مردم شامل کنسرو، آب معدنی، چکمه، نان و... از طریق فرمانداری بندر ماهشهر از جمله اقدامات اولیه این منطقه بود که چهارشنبه شب و پنجشنبه انجام پذیرفت.

همچنین مدیران شرایط اضطراری شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی هماهنگ شده و آمادگی خود را برای افزایش و تداوم کمک ها به آبادان در صورت نیاز اعلام کردند.

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر