کد خبر: 848572 A

با نصب و راه اندازی و ارتقاء تکنولوژی ۱۲ سایت همراه اول در شهرهای اهواز، شوشتر، رامهرمز، شوش،باغملک، گتوند و هفتکل پوشش شبکه ارتباطی همراه اول بهبود و توسعه یافت.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان، به منظور توسعه و رفع مشکلات شبکه ارتباطی همراه اول و بهره مندی مشترکان خوزستانی از دیتای پرسرعت همراه اول با تلاش بی وقفه کارشناسان و متخصصان حوزه ارتباطات سیار مخابرات منطقه خوزستان، سایت های پارک لادن، کوچه دانیال، زرگان اهواز و شهرک شرافت، هنرستان رجایی (4G)، مسکن مهر شوشتر با تکنولوژی (3G) و سایت های خیابان معلم و خیابان ولیعصر رامهرمز و سایت های مرکز مخابرات هفتکل، اسلام آباد باغملک با تکنولوژی (4G) و حرریاحی شوش و جنت مکان گتوند با تکنولوژی (3G) نصب و راه اندازی شد.  

با نصب، راه اندازی و ارتقاء تکنولوژی در این سایتها،ضمن توسعه پوشش شبکه ای همراه و رفع مشکلات آنتن دهی در  مناطق این شهرستانها مشترکان نیز از اینترنت پرسرعت و مطلوب همراه اول بهره مند شدند.  

گفتنی است، نصب، راه اندازی و ارتقاء این سایتها از طرح فاز ۸ با مبلغی بالغ بر ۴۸ میلیارد ریال  از محل اعتبارات شرکت مخابرات ایران انجام شده است.

مخابرات منطقه خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر