کد خبر: 846602 A

سرهنگ دالوند خبر داد:

فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز از دستگیری اعضاء یک باند ۵ نفره سارقان خودرو که بعد از سرقت خودرو اقدام به اوراق و سپس فروش قطعات آن می‌کردند، در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محسن دالوند اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو و منزل در برخی از نقاط شهر اهواز، بررسی موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۳ این فرماندهی موفق شدند، با انجام اقدامات اطلاعاتی اعضای یک باند ۵ نفره سرقت خودرو و منزل را در خصوص سرقت‌های به وقوع پیوسته شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی، دستگیر کنند.

سرهنگ دالوند ادامه داد: در بازرسی‌های صورت گرفته از مخفیگاه متهمان، اموال سرقتی زیادی از جمله ۳ دستگاه خودرو سواری پراید که به صورت ۱۰۰% اوراق شده بودند، یک دستگاه موتورسیکلت، ۸ حلقه لاستیک زاپاس خودرو، تلویزیون های خانگی، پمپ های آب، باطری خودرو و مقادیر زیادی لوازم برقی و گازی منزل کشف و سارقان در بازجویی های پلیسی به ۱۱ فقره سرقت خودرو و منزل در نقاط مختلف شهر اهواز اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی اهواز در پایان، ضمن اشاره تحویل متهمان به مرجع قضایی، خاطرنشان کرد: تجهیز خودرو به وسایل بازدارنده از سرقت از مهم‌ترین راهکارهای مؤثر در امر پیشگیری از سرقت خودرو می باشد.

نیروی انتظامی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر