کد خبر: 846161 A

عصر امروز و طی آئینی؛

یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری خوزستان افتتاح شد. 

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، عصر امروز، جمعه ۲۲ آذر ماه آیین بازگشایی یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری خوزستان برگزار شد.

این نمایشگاه از تاریخ 22 تا 25 آذرماه جاری به طور همزمان میزبان یازدهمین و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان است.

لازم به ذکر است؛ این نمایشگاه پس از نمایشگاه بین المللی نفت تهران، مهمترین و بزرگترین رویداد اقتصادی در سطح وزارت نفت به شمار می آید.

در این نمایشگاه که همزمان با سال رونق تولید با همکاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران برنامه ریزی شده است، 260 شرکت از 10 استان کشور شامل خوزستان، تهران، فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و البرز مشارکت و در مدت چهار روز، آخرین دستاوردها و توانمندی های خود را در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات صنعت نفت به نمایشگاه می گذارند.

محور فعالیت نمایشگاه امسال در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توانمندی داخلی است، با توجه به اهمیت این رویداد اقتصادی تمامی فضای پوشیده و باز نمایشگاه از جمله سالن های کارون، امام رضا (ع)، خرمشهر و خلیج فارس به این نمایشگاه اختصاص یافته و علاوه بر غرفه اختصاصی شرکت ملی نفت ایران و شرکت های زیر مجموعه آن، انجمن های سازندگان تجهیزات صنعت نفت تهران، استان مرکزی و خوزستان، دانشگاه ها، مجموعه های علمی و پژوهشی، پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان حضور چشمگیر دارند.

در پایان این مراسم از لوح فشرده ۷۵۰۰ قلم کالای مورد نیاز صنعت نفت رونمایی خواهد شد.

IMG-20191213-WA0023

 

نمایشگاه صنعت نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر