کد خبر: 845880 A

سایت های روستایی همراه اول شاه نشین، گرمز، محمدصافی، فرحان کبر، ابوطیور، شهیون، عسکر آباد، قاسم گوری و نفت آزادگان نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان، به منظور توسعه ارتباطات و بهره مندی روستاییان از تکنولوژی شبکه همراه با تلاش تیم عملیاتی و کارشناسان فنی حوزه سیار مخابرات منطقه خوزستان سایت های روستایی همراه اول شاه نشین لالی و گرمز بهبهان با تکنولوژی (2G)، محمد صافی و فرحان کبر شوش، شهیون دزفول، ابوطیور شوشتر، عسکرآباد مسجدسلیمان، قاسم گوری هفتکل و نفت آزادگان هویزه با تکنولوژی (3G) نصب و راه اندازی شد.

براساس این گزارش، نصب و راه اندازی سایت های پرسرعت محمدصافی و فرحان کبرشوش، شهیون دزفول، ابوطیور شوشتر، عسکرآباد مسجدسلیمان، قاسم گوری هفتکل و نفت آزادگان هویزه، سبب بهره مندی ساکنین این روستاها و مناطق اطراف و نزدیک از پوشش شبکه ای مطلوب و اینترنت پرسرعت همراه اول گردید.

همچنین با نصب و راه اندازی سایت های روستایی شاه نشین لالی و گرمز بهبهبان، روستاییان این مناطق و روستاهای نزدیک از نعمت خط تلفن همراه  بهره مند شدند.

گفتنی است، جهت نصب و راه اندازی این سایتها مبلغی بالغ بر ۵۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت مخابرات ایران هزینه شده است.

مخابرات منطقه خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر