کد خبر: 845295 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

دبیر اجرایی اتاق بازرگانی اهواز از برگزاری کمیسیون های تخصصی در راستای رسیدگی و پیگیری مشکلات فعالان اقتصادی استان در شهرستان ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، محمد نجفیان در جمع مسئولان دفاتر نمایندگی این اتاق در سطح استان، در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: فعالان بخش اقتصادی استان در زمینه های مختلف مالیاتی، بیمه ای، بانکی و برندسازی مشکلاتی دارند که اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی وظیفه خود می داند در رفع این موانع و در راستای رونق تولید تلاش کند.

وی افزود: در کمیسیون های تخصصی اتاق بازرگانی اهواز، مشاوران و کارشناسان مجربی حضور دارند که می توانند به فعالان بخش های مختلف اقتصادی استان، خدمت رسانی کنند.

این مقام مسئول در اتاق بازرگانی اهواز با اشاره به فعالیت دفاتر نمایندگی این اتاق در شهرستان های شوش، دزفول، بندر ماهشهر و مرز چذابه، ادامه داد: با برگزاری نشست کمیسیون های تخصصی در شهرستان‌ها این زمینه برای اعضای اتاق فراهم می شود تا به ارائه مشکلات و خواسته های خود بپردازند.

نجفیان تصریح کرد: اتاق بازرگانی اهواز به عنوان دبیر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان، به منظور بهبود فضای کسب و کار، خواسته ها و مشکلات فعالان اقتصادی را به اطلاع مسئولان استان می رساند و مطالبات این حوزه را با جدیت پیگیری می کند.

دبیر اجرایی اتاق بازرگانی اهواز همچنین به ارائه خدمات آموزشی این اتاق اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته، ارائه آموزش های مهارتی و نیز دوره های تخصصی تجاری در دستور کار قرار دارد که بخشی از آن طی سال جاری اجرایی شده است.

وی به تفاهمنامه همکاری منعقد شده بین اتاق بازرگانی اهواز و فنی و حرفه ای استان خوزستان همزمان با هفته کارآفرینی اشاره کرد و یاد آور شد: هدف از اجرایی شدن این تفاهمنامه توانمندسازی بنگاه‌های اقتصادی عضو و فراهم سازی ارتباط و گسترش همکاری‌ها در زمینه آموزش، بازاریابی و انتقال تکنولوژی اعم از سخت افزار و نرم افزار با استفاده حداکثری از نیروی انسانی ماهر است.

خبرنگار: مریم جم

اتاق بازرگانی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر