کد خبر: 844462 A

صبح امروز رخ داد؛

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: برخورد خودروی پیکاب و تریلی در جاده خرمشهر به سمت آرمگاه سیدخلف یک کشته و 2 مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، آتشپاد قنبری اظهار کرد: صبح امروز دوشنبه ۱۸ آذرماه ساعت 7:57 دقیقه، در تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان، برخورد خودرو پیکاب و تریلی در جاده خرمشهر به سمت آرمگاه سیدخلف اطلاع رسانی شد.

وی بیان کرد: نیروهای عملیاتی و امداد و نجات سریعاً با 2 دستگاه خودرو اطفاء حریق و یک دستگاه خودرو امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز افزود: خودروها حین حرکت در مسیر به علت سرعت زیاد و عدم کنترل رانندگان به یکدیگر برخورد کردند و سرنشینان درون اتاقک خودرو پیکاب گرفتار و قادر به خارج شدن از داخل خودرو نبودند.

آتشپاد قنبری ادامه داد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و رعایت اصول ایمنی، با استفاده از تجهیزات تخصصی، افراد مصدوم را از کابین خارج کردند و جهت مداوا به عوامل اورژانس 115 تحویل دادند.

وی در پایان اعلام کرد: متاسفانه در این حادثه یکی از سرنشینان جان خود را از دست داد و 2 سرنشین دیگر مجروح شدند، همچنین آتش نشانان پس از انتقال خودروها به حاشیه امن، مسیر را برای تردد سایر خودرو ها آزاد کردند.

WhatsApp Image 2019-12-09 at 12.02.19 AM

تصادف خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر