کد خبر: 843552 A

سبزه زاری خبر داد:

مدیر کل سازمان هواشناسی خوزستان گفت: فعالیت سامانه بارشی تا اوایل روز دوشنبه هفته جاری در استان تداوم داشته و در ارتفاعات بصورت بارش تگرگ و برف خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، محمد سبزه زاری امروز شنبه 16 آذر ماه در خصوص فعالیت سامانه بارشی در خوزستان، اظهار کرد: با تداوم فعالیت سامانه بارشی تا اوایل روز دوشنبه هفته جاری، شاهد بارندگی همراه با رعدوبرق، وزش باد متوسط تا شدید و تند باد لحظه ای در اغلب مناطق استان خواهیم بود.

وی افزود: بارش تگرگ بصورت نقطه ای و بارش برف در ارتفاعات و مناطق مرتفع استان موردانتظار است. همچنین در این ایام شمال خلیج فارس همراه با رگبار، رعدوبرق و مواج است.

سبزه زاری مجموع بارش ها طی ۲۴ ساعت گذشته در اهواز را ۴۱/۵ میلیمتر اعلام کرد و گفت: شهرستان ایذه با ۴۳/۲ میلیمتر بیشترین میزان بارش و شوش با ۶/۸ میلیمتر کمترین میزان بارش در استان را به خود اختصاص داده اند.

مدیر کل هواشناسی خوزستان با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته آغاجاری با ۲۵/۴ و دهدز با ۳/۹ درجه به ترتیب گرمترین و خنک ترین مناطق استان گزارش شده اند، تصریح کرد: دمای هوای اهواز در گرمترین زمان ۲۰/۷ درجه و در خنک ترین زمان ۱۰/۸ درجه گزارش شده است.

 

خبرنگار: مریم جم

سازمان هواشناسی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر