کد خبر: 842158 A

سردار اشتری:

فرمانده نیروی انتظامی کشور اعلام کرد: شناسایی و دستگیری اغتشاشگران و اخلالگران در دستور کار پلیس است.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در ادامه سفر به استان خوزستان در بازدید از شهرک طالقانی شهرستان بندر ماهشهر با اشاره به حوادث اخیر، حفظ نظم و امنیت کشور را از ماموریت های مهم این نیرو، عنوان کرد و اظهار داشت: در بازدیدی که از شهرک طالقانی و مناطق مختلف داشتم بحمدالله وضعیت عادی بر منطقه جاری است و مردم مشغول فعالیت های روزانه خود هستند.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: با حضور مردم، نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی وضعیت شهر به حالت عادی خود بازگشته است؛ همچنین با تلاش پلیس، تعدادی از اشرار شناسایی و دستگیر شدند و تعدادی نیز در شرف دستگیری هستند و به سزای اعمالشان خواهند رسید.

سردار اشتری ضمن تقدیر از مشارکت مردم در اغتشاشات اخیر که اطلاعات مفیدی در خصوص افراد آشوبگر به نیروی انتظامی دادند، تصریح کرد: انشاءالله این امنیت و ثبات آرامش که در اقصی نقاط کشور برقرار است، روز به روز افزایش پیدا کرده و بتوانیم خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم.

فرمانده ناجا با اعلام اینکه صیانت از جان، مال، ناموس و ... مردم از وظایف پلیس است، تاکید کرد: با کسانی که بخواهند امنیت و آرامش حاکم بر جامعه را دچار اخلال کرده و یا به حقوق مردم تعدی کنند، قاطعانه برخورد می کنیم.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر