کد خبر: 834482 A

ولی پور خبر داد:

رئیس اداره ورزش و جوانان بندر امام خمینی گفت: مسابقات لیگ دسته یک تکواندو پومسه کشور، ۷ و ۸ آذرماه با حضور ۵۰۰ ورزشکار و کادر اجرایی از سراسر کشور در سالن چندمنظوره ورزشی مجموعه شهید حقگو برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی (ره)، سجاد ولی پور اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته، میزبانی مسابقات لیگ دسته یک تکواندو پومسه کشور در دو بخش بانوان و آقایان به شهر بندر امام خمینی (ره) داده شد.

وی گفت: انشاالله این مسابقات، ۷ و ۸ آذرماه با حضور ۵۰۰ ورزشکار و کادر اجرایی از سراسر کشور در سالن چندمنظوره ورزشی مجموعه شهید حقگو بندر امام خمینی برگزار می گردد.

ولی پور افزود: این مسابقات هزینه ای برای ما ندارد و ما فقط خوابگاه و سالن مسابقات را تامین کرده و بقیه موارد را هیأت محترم تکواندو استان خوزستان تامین خواهد کرد.

وی بیان داشت: این مسابقات در واقع هفته چهارم الی ششم می باشد که  مرحله ی فینال و اختتامیه لیگ پومسه کشوری است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بندر امام خمینی ادامه داد: اکنون که با پیگیری های صورت گرفته زیرساخت های مناسب و در شأن ورزشکاران شریف بندر امام خمینی فراهم گردید، تمام تلاشمان را برای توسعه هرچه بیشتر زیرساختها خواهیم نمود؛ همچنین برخی هیأتها را به تجهیزات استاندارد و مناسب تجهیز کرده ایم. تمام تلاش ما شکوفایی هرچه بیشتر رشته های ورزشی پرطرفدار و دارای استعداد در بندر امام  می باشد.

ولی پور خاطرنشان کرد: در این مسابقات ۴ ورزشکار از بندر امام خمینی و بندر ماهشهر حضور خواهند داشت.

بندر امام خمینی «ره»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر