کد خبر: 833568 A

سردار عباس زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری یک کلاهبردار که به وسیله اسکیمر، کارت بانکی شهروندان را کپی برداری و مبلغ 4 میلیارد ریال برداشت کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس فتا شهرستان بندر ماهشهر مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب بانکی آن ها، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس فتا با اقدامات تخصصی و رصد دقیق اطلاعاتی، فردی که اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب بانکی شهروندان می کرد را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

سردار عباس زاده در ادامه با بیان اینکه فرد دستگیر شده در تحقیقات پلیس، خود را شاگرد مغازه لبنیاتی معرفی و به وسیله استفاده از اسکیمر و کپی کردن کارت بانکی در فرصتی مناسب حساب بانکی مشتریان را خالی می کرد، بیان کرد: متهم تاکنون به برداشت 4 میلیارد ریال از حساب بانکی 50 نفر از شهروندان اعتراف کرده است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضائی به شهروندان توصیه کرد: رمز عبور، خط مقدم دفاعی شما در حفاظت از اطلاعات ذخیره شده است، با هوشیاری آن را حفظ و از بازگوکردن آن برای دیگران اجتناب کنید.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر