کد خبر: 832564 A

استاندار خوزستان:

استاندار خوزستان گفت: وزیر نفت همواره خود را برای حل مشکلات خوزستان متعهد می‌داند، اما برخی مدیران نفتی چنین دیدگاهی نسبت به این استان ندارند.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی در حاشیه آیین افتتاح مجموعه فرهنگی و ورزشی غدیر در منطقه کوی علوی اهواز در خصوص انتقاد شهردار از بی تفاوتی وزارت نفت نسبت به خوزستان و کلانشهر اهواز، اظهار کرد: خوزستان خاستگاه تولید نفت است و انتظار می رود شرکت نفت گام هایی برای تسهیل مدیریت شهری در این کلانشهر بردارد.

وی با بیان اینکه وزیر نفت در زمان بروز تداخل میان منافع شهری و تولید نفت به دنبال ارائه راهکارهایی است تا ضمن عدم آسیب رسانی به تولید نفت به عنوان یک سرمایه ملی، شهر اهواز نیز توسعه یابد، گفت: وزیر نفت در روزهای آینده برای پیگیری بخشی از مشکلات ایجاد شده در همین حوزه به خوزستان سفر می کند.

شریعتی افزود: وزارت نفت در جریان سیل امکانات خود را برای کمک به سیل زدگان به کار بست پس از آن نیز تعمیر مدارس و خانه های بهداشت مناطق نفتخیز درگیر سیل را برعهده گرفت.

وی ادامه داد: نمی توان گفت شرکت نفت هیچ سهمی به کلانشهر اهواز پرداخت نمی کند، بهرحال منابعی در قالب ارزش افزوده و حق آلایندگی پرداخت می شود، اما توقع مجموعه شهرداری فراتر است.

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر