کد خبر: 830643 A

رئیس دفتر طرح های عمرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

رئیس دفتر طرح های عمرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: پروژه خانه فرهنگ اهواز این پروژه در حال حاضر با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی در مرحله تکمیل کلیه دیوارهای ساختمان و همچنین اجرای عملیات ساخت فرم های درب ها و پنجره ها، می باشد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سید علی ضرغامی اظهار داشت: پروژه خانه فرهنگ اهواز با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال تکمیل است.

ضرغامی افزود: این بنا از پروژه‌های در حال ساخت این اداره کل است که در اسفند ماه سال ١٣٩٦ با حضور مقام عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کلنگ‌زنی آن انجام شد.

وی اظهار کرد: این پروژه با زیر بنایی بالغ بر ٢ هزار متر مربع در ٤ طبقه و با اعتباری بالغ بر ٥٠ میلیارد ریال با نظارت دفتر ساختمانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در حال احداث است.

ضرغامی ادامه داد: این پروژه در حال حاضر با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی در مرحله تکمیل کلیه دیوارهای ساختمان و همچنین اجرای عملیات ساخت فرم های درب ها و پنجره ها، می باشد.

وی عنوان کرد: از جمله امکانات در نظر گرفته شده در این بنا می‌توان به سالن اجتماعات در طبقه همکف، کلاس‌های آموزشی و فضاهای فرهنگی اشاره کرد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر