کد خبر: 828533 A

فرمانده انتظامی اهواز به ایلنا خبر داد:

فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری اعضای باند ۴ نفره سارقان منزل و کشف طلای سرقتی به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از اهواز، محسن دالوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر به سرقت رفتن گاوصندوق منزل مسکونی یک شهروند، در یکی از نقاط شهر اهواز، بررسی موضوع و دستگیری سارقان در دستورکار ماموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۲۰ موفق شدند با اقدامات تخصصی و پلیسی، ظرف مدت کمتر از ۴۸ ساعت اعضای این باند ۴ نفره را که سه خانم و یک آقا بودند شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی در مخفیگاهشان غافلگیر و دستگیر کنند.

دالوند در ادامه تصریح کرد: متهمان در بازجویی پلیس به بزه انتسابی اعتراف و یک نفر مالخر طلاجات مسروقه را نیز معرفی کرد که بلافاصله توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. همچنین تمامی اموال سرقتی گاوصندوق از قبیل طلاجات به ارزش تقریبی ۹۰۰ میلیون ریال، اسناد و مدارک هویتی اعتباری و بانکی مهم و مقادیری وجوه نقد، همگی به صاحبش بازگردانده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز ضمن اشاره به دستگیری ۴ سارق و یک مالخر در این راستا عنوان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مقام قضایی داده شدند.

خبرنگار: مریم جم

نیروی انتظامی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر