کد خبر: 828511 A

از دهم آبان ماه؛

نمایشگاه آثار نگارگران انجمن هنرهای تجسمی خوزستان به مدت شش روز در گالری انجمن هنرهای تجسمی خوزستان نمایش داده می شود.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان، «نمایشگاه آثار نگارگران انجمن هنرهای تجسمی خوزستان» ‌روز جمعه ۱۰ آبان ماه از ساعت ۱۷ در محل گالری انجمن هنرهای تجسمی خوزستان افتتاح و تا ۱۵ آبان ماه ادامه دارد.

محمد عدیلی‌پور دبیر نمایشگاه آثار نگارگران انجمن هنرهای تجسمی ‌خوزستان گفت: این رویداد چهاردهمین رویداد انجمن هنرهای تجسمی خوزستان است که در دو بخش نمایشگاهی و آموزشی و در گستره استانی در بخش های نگارگری، تذهیب، گل‌ و ‌مرغ و تشعیر برگزار می گردد.

دبیر نمایشگاه در خصوص اعضای هیات گزینش آثار گفت: آذرنوش گیلانی، امین بختیاری، مریم رشغی، ساغر طهماسبی، الهام طباخی، مولود شکر آمیز و محمدرضا جرجرزاده کار گزینش آثار را بر عهده داشتند.

 عدیلی پور تصریح کرد: دو کارگاه آموزشی با اساتید بومی‌ و غیر بومی‌ در زمان برگزاری نمایشگاه نگارگران انجمن هنرهای تجسمی خوزستان در بخش آموزشی برگزار می گردد.

وی یادآور شد: گالری انجمن هنرهای تجسمی خوزستان واقع در اهواز، بلوار‌ ساحلی شرقی، ضلع جنوبی موزه هنرهای معاصر در تمامی روزهای هفته از ساعت ۱۷ تا ۲۱ برای بازدید علاقمندان دایر است.

 

هنرهای تجسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر