کد خبر: 826335 A

با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت؛

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در ارتباط با حمایت از مطالبات صنفی کارگران، بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، متن بیانیه "ارسلان غمگین" به این شرح است:

 

 «بسم الله الرحمن الرحیم»

 

کارگران شریف استان خوزستان که در سخت ترین شرایط، چراغ تولید را روشن نگه داشته اند مستحق زندگی با کرامت و ارزنده ترین تقدیرها هستند.

 ایمان راسخ و اعتماد به خداوند تبارک و تعالی، وطن پرستی و عشق به ملت عزتمند ایران اسلامی و اعتقاد تزلزل ناپذیر به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خصوصیات بارز این کارگران مجاهد است.

 در این برهه از زمان- که استکبار جهانی و ایادی آن و در راس آن ها شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار جنگ  اقتصادی را بر کشور و ملت بزرگ ایران اسلامی تحمیل نموده اند، کارگران عزیز با بزرگواری و تلاش مضاعف و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( مد ظله ) در خط مقدم جبهه اقتصادی موجب رونق تولید داخلی و یاس دشمنان اسلام و میهن شده اند.

مجموعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان نیز بنا به وظایف سازمانی، تمام حقوق قانونی کارگران را مورد توجه قرار داده و برای احقاق این حقوق از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

 از این روی، مطالبات حاصل از روابط کار کارگران به ویژه کارگران عزیز شرکت کشت و صنعت هفت تپه را صنفی تلقی نموده و بر پیگیری مطالبات آنان با ساز و کارهای پیش بینی شده در قانون کار  تاکید می کند.

 

کارگران هفت تپه اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر