سرخط خبرها:
کد خبر: 823998 A

وزیر کشور در بازدید از شلمچه:

وزیر کشور گفت: تا شب گذشته حدود 280 هزار نفر از مرز شلمچه به کشور بازگشتند و خروجی‌های ما تقریباً 60 هزار نفر بوده و این روند ادامه می یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا مستقر در شلمچه، عبدالرضا رحمانی فضلی در جریان بازدید از نحوه خدمات رسانی به زوار اربعین‌حسینی اظهار کرد: امروز در مرزها به شرایط بسیار مطلوب‌تر و مناسب‌تری در تردد زائران رسیدیم.

وی با بیان اینکه از 3 روز گذشته تاکنون ورودی‌های ما در مرزها نسبت به خروجی‌ها بیشتر شده است، عنوان کرد: از مردم و زائران عزیز باید تشکر کنیم؛ چرا که سفر خودشان را مدیریت کردند و به توصیه‌های ستاد اربعین توجه کردند.

وزیر کشور افزود: امیدواریم بتوانیم با تدابیری که به‌عمل‌آمده چند روز آینده را هم پشت سر بگذاریم. چنانچه نظم و انضباط رعایت شود می‌توانیم خدمات بهتری را ارائه بدهیم.

رحمانی فضلی در همین خصوص ادامه داد: امروز به شلمچه آمدیم تا به کسانی که اینجا زحمت می‌کشند خدا قوت بگوییم و خیرمقدم به زائرانی که وارد می‌شوند. پس‌ از آن نیز به مرز مهران می‌رویم.

وی خطاب به رسانه ها گفت: از رسانه‌ها هم تشکر می‌کنم که در این مدت کمک خوبی در تنظیم روابط ستاد و نیروی‌های خدماتی اباعبدالله الحسین و مردم داشتند و این هماهنگی، همراهی و همدلی که بین همه بوده الگوی مناسبی برای خدمت و کار کردن در کشور است.

وزیر کشور توضیح داد: تا شب گذشته حدود 280 هزار نفر در مرز شلمچه بازگشتند و خروجی‌های ما تقریباً 60 هزار نفر بوده است و این روند ادامه پیدا می‌کند.

رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: احتمالاً طی دو روز آینده ترافیک بیشتری داشته باشیم؛ زائرانی که با خودروی شخصی آمدند و تازه از راه رسیدند بلافاصله سوار خودرو نشوند و حرکت کنند بلکه ابتدا در مکان‌هایی که تعبیه‌ شده استراحت کنند و بعد از آن با خودروهای خود عازم شوند.

شلمچه عبدالرضا رحمانی فضلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر