کد خبر: 823894 A

در گفتگو با ایلنا عنوان شد:

شهردار منطقه ۲ اهواز گفت: پارک های چوبی اهواز پس از تایید اداره استاندارد، ظرف مدت کمتر از دوماه آماده استفاده عموم خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، رسول جامعی در خصوص وضعیت نابسامان پارک های چوبی پارک ساحلی اهواز اظهار کرد: این پارک ها توسط یک شرکت آلمانی احداث شد که اکنون برای تعمیر آن یک و نیم میلیارد تومان هزینه برآورد کرده است.

وی افزود: پس از پیگیری ۲ ماهه یکی از شرکت های خوزستانی که تعهد کرده وسایل این پارک های چوبی را مانند سیستم اولیه تعمیر و بازسازی کند، انتخاب شد و پس از شناسایی تجهیزات لازم، برای دریافت مجوز های مورد نیاز به اداره استاندارد ارجاع داده شد.

جامعی در خصوص تامین روشنایی پارک های چوبی نیز عنوان کرد: برای تامین روشنایی ۴۲ هکتار پارک ساحلی مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان تامین اعتبار شده است که با انجام آن، مشکل روشنایی پارک های چوبی نیز مرتفع خواهد شد.

وی ادامه داد: کف پوش های گرانولی بخشی از پارک های چوبی نیز آسیب دیده و از بین رفته است که بدین منظور به سازمان زیباسازی برای خرید و نصب این کف پوش ها سفارش داده ایم.

شهردار منطقه ۲ اهواز در پاسخ به این سوال که چرا مانع استفاده کودکان از وسایل غیراستاندار پارک های چوبی نمی شوید، توضیح داد: تابلوها و اطلاعیه هایی نصب کرده ایم‌، اما متاسفانه پس از مدت کوتاهی توسط مردم تخریب می شوند و ما مجددا اقدام به نصب تابلوها می کنیم.

جامعی در پایان تاکید کرد: پروژه تعمیر و بازسازی پارک های چوبی پس از تایید اداره استاندارد، در مدت کمتر از ۲ ماه به اتمام رسیده و مورد استفاده عموم قرار خواهد گرفت.

1

2

3

4

خبرنگار: مریم جم

پارک های چوبی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر