کد خبر: 821856 A

شهردار اهواز:

شهردار اهواز گفت: همه امکانات رفاهی مورد نظر برای زائرین پیاده روی اربعین مهیا است و هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، موسی شاعری شنبه ۲۰ مهرماه در جمع خبرنگاران در پایانه مرزی چذابه، اظهار کرد: طبق روال چند سال اخیر، شهرداری اهواز عملیات خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی را در مرز چذابه بر عهده دارد.

وی افزود: بخش عمده ناوگان حمل و نقل سازمان اتوبوسرانی اهواز برای تسهیل تردد و حمل و نقل زائران در مرز چذابه به این منطقه منتقل شده است. شهرداری حتی بخشی از عملیات رفت و روب و نظافت را در خاک عراق بر عهده گرفته است.

شاعری تصریح کرد: امکانات رفاهی به طور کامل برای رفاه حال زائران اربعین حسینی فراهم شده است و از این بابت هیچ نگرانی نداریم و با توجه به تجربیاتی که همکاران ما در شهرداری اهواز از سال های قبل اندوخته اند همه تمهیدات لازم برای رفاه زائران اندیشیده شده است.

وی عنوان کرد: در برنامه های گسترده ای مثل پیاده روی بزرگ اربعین که حضور گسترده مردم را به دنبال دارد اگر چه تمهیدات لازم اندیشیده شده است، ولی فضای باز عمومی و مسیر تردد است و ممکن است با شرایط پیش بینی نشده ای روبرو شویم.

شهردار اهواز در پایان گفت: معتقدیم همه کسانی که زحمت می کشند به عشق اباعبدالله الحسین(ع) است. امیدواریم آثار و برکات این خدمت در زندگی همگی ساری و جاری باشد.

خبرنگار: مریم جم

شهردار اهواز پیاده روی اربعین حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر