کد خبر: 821638 A

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کرد:

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از ارائه خدمات درمانی به ۱۹۸۰ نفر از زائرین حسینی در درمانگاه مرزی چذابه خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ اهواز، محمد امین زرگر اظهار داشت: از تاریخ ۱۵ مهرماه ۹۸ تا کنون ۱۹۸۰ نفر زائر اباعبدالله الحسین (ع) در مرز چذابه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی دریافت کردند که از این تعداد ۹ نفر به مراکز درمانی اعزام و ۱۹۷۱ نفر در محل درمانگاه تحت درمان قرار گرفتند.

وی با اشاره به آمار زائران مراجعه کننده به اورژانس پیش بیمارستانی در مرز‌ چذابه، افزود: کلیه واحدهای مستقر در درمانگاه اعم از اورژانس سرپایی، بخش مامایی، اتاق عمل سیار، دندانپرشکی، مرکز دپو دارو و تجهیزات پزشکی با پرسنل مجرب در حال فعالیت شبانه روزی هستند که بهترین خدمات بهداشت و درمان را به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) ارائه می دهند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز ادامه داد: همچنین بیش از ۳۰ دستگاه  آمبولانس و ۴ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۴ فروند بالگرد در منطقه مرزی چذابه و موکب ها مستقر هستند که بصورت آماده باش صد درصد در جایگاه های خود مستقر شده اند.

زرگر در پایان خاطرنشان کرد: ناوگان اورژانس ۱۱۵ توسط سامانه GPS رهگیری  بیمارستانها توسط واحد mcmc رصد و حوادث شبه بحران نیز تحت کنترل واحد EOC  می باشند.

مرکز اورژانس ۱۱۵ اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر