کد خبر: 821263 A

معاون بهداشت ناجا در بازدید از مرز شلمچه عنوان کرد:

معاون بهداشت، امداد و درمان ناجا با بیان اینکه 16 هزار بسته بهداشتی در بین کارکنان در 4 مرز کشور توزیع شده است، گفت: در این مرزها، 12 اکیپ برای خدمت رسانی به کارکنان و در صورت نیاز به زوار اربعین حسینی مستقر شده‌اند.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد رضا حسینی در حاشیه بازدید از مرز شلمچه، با اشاره به اینکه خدمت رسانی به زائران حسینی باعث افتخار است، اظهار کرد: تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا در بخش های مختلف پزشکی به زائران خدمت رسانی کنیم.

این مقام انتظامی بیان کرد: از تاریخ 13 مهر ماه تاکنون، حدود 250 نفر از کارکنان انتظامی مستقر در 4 مرز کشور، به صورت رایگان ویزیت شده اند.

سرهنگ حسینی با بیان اینکه الحمدلله کمافی سابق تعامل خوبی با یگان های مسئول برقرار کرده ایم، خاطرنشان کرد: رسالت اصلی بهداشت و درمان در هر 4 مرز به عهده دانشگاه علوم پزشکی آن استان است، ولی این دانشگاه حامی حافظان نظم و امنیت در ایام اربعین حسینی است.

 رئیس بهداری کل ناجا با اشاره به اینکه هیچ مشکل خاص پزشکی در این 4 مرز کشور نداریم، تصریح کرد: خدمات بهداری ناجا در راستای تامین امنیت سلامت کارکنان انتظامی و زوار اربعین حسینی و پشتیبانی از ماموریت‌های رده های پلیس در این ایام است.

شلمچه نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر