کد خبر: 821163 A

شریعتی در مراسم افتتاح زائر سرای شهدای گمنام:

استاندار خوزستان گفت: امسال با توجه به مشکلات اخیر در خرم آباد و سیل سهمگین و خسارت باری که در آن منطقه رخ داد اندیمشک بیش از سال های گذشته پذیرای زائران اربعین حسینی است و همگام و هم تراز با دو مرز شلمچه و چذابه در حال خدمت رسانی به عاشقان اباعبدالله (ع) و قمر بنی هاشم (ع) است.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان، شامگاه چهارشنبه ۱۷ مهرماه مرکز زائرسرای شهدای گمنام اندیمشک با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان در این شهر به بهره برداری رسید.

استاندار خوزستان در این مراسم با قدردانی از عشق و علاقه مردم خطه اندیمشک از دیرباز به اهل بیت (ع)، گفت: مردم این دیار پیشرو و پیشگام در پاسداشت ارزش های عاشورا و خدمت و پذیرایی از زائران اربعین حسینی هستند. 

غلامرضا شریعتی افزود: مردم اندیمشک در مقاطع مختلف عشق و علاقه خود را به ارزش های اسلامی و دفاع از میهن با تقدیم بیشترین شهید در دوران دفاع مقدس و در دفاع از حرم اهل بیت (ع) ثابت کردند.

وی خاطرنشان کرد: امسال با توجه به مشکلات اخیر در خرم آباد و سیل سهمگین و خسارت باری که در آن شهر رخ داد اندیمشک بیش از سال های گذشته پذیرای زائران اربعین حسینی است و همگام و هم تراز با دو مرز شلمچه و چذابه در حال خدمت رسانی به عاشقان اباعبدالله (ع) و قمر بنی هاشم (ع) است.

گفتنی است، زائر سرای شهدای گمنام اندیمشک با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در مدت زمان ۴ ماه ساخته شده است و ساخت آن با هدف ارائه خدمات فرهنگی از جمله اسکان مسافران اربعین حسینی از استان های بالا دست پیش بینی شده است.

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر