کد خبر: 821008 A

امانت بهبهانی خبر داد:

معاون قضایی و سرپرست روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خوزستان از آزادی ۶ کارگر بازداشتی شرکت توسعه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، عبدالحمید امانت بهبهانی معاون قضایی رئیس کل دادگستری خوزستان اظهار داشت: ۶ نفر از کارگران بازداشتی شرکت توسعه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه که با شکایت شاکی خصوصی و گزارش ضابطین و به اتهام  اخلال در نظم عمومی و شرکت در تجمعات غیر قانونی، پس از احضار قانونی و صدور قرار تامین وثیقه، بعلت عدم تودیع وثیقه بازداشت و روانه زندان شده بودند، امروز پس از تودیع وثیقه آزاد شدند.

وی افزود: این متهمین در حوزه قضایی شهرستان شوش  و پس از طی مراحل قضایی مذکور بازداشت و روانه زندان شده بودند و شایعات منتشره شده در فضای مجازی مبنی بر دستگیری آنان در شهرستان خرم آباد، کذب و بی اساس می باشد.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری خوزستان در ادامه ضمن هشدار به شایعه سازان و مروجان اخبار دروغین و جعلی در فضای مجازی، خواستار شناسایی این افراد توسط پلیس فتا و معرفی آنان به دستگاه قضایی استان شد.

وی از تلاش دستگاه قضایی خوزستان بر حمایت از حقوق قانونی جامعه کارگری خبر داد و عنوان کرد: ریاست کل دادگستری خوزستان  و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان تمامی مساعی خود را در جهت حمایت از حقوق قانونی جامعه کارگری  بکار گرفته و همواره در جهت رفع موانع تولید و احقاق حقوق کارگران این شرکت معطوف نموده اند.

کارگران هفت تپه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر