کد خبر: 820544 A

سرهنگ دولتشاهی خبر داد:

رئیس پلیس راه استان خوزستان گفت: وضعیت ترافیک در محورهای منتهی به مرز چذابه روان اما پرحجم است.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا دولتشاهی در تشریح وضعیت تردد خودروها در محورهای منتهی به مرز چذابه، اظهار داشت: وضعیت ترافیک در محورهای منتهی به مرز چذابه روان اما پرحجم است.

رئیس پلیس راه استان خوزستان با اشاره به اینکه ماشین آلات راه سازی با تمام توان در حال کار هستند، ادامه داد: طرح‌های ترافیکی پلیس راه در محورهای مرز چذابه به دلیل تعمیرات و ساخت و ساز جاده ها به صورت 50 درصد اجرا شده، اما به محض اتمام به صورت 100 درصد اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه رانندگان حتماً خودروهای خود را در پارکینگ های تعیین شده پایانه های مرزی پارک کنند، اظهار کرد: اگر خودرویی در مکانی غیر از پارکینگ‌های تعبیه شده پارک شود صاحب آن خودرو هم متحمل هزینه جرثقیل جهت حمل خواهد شد و هم در بازگشت دچار سرگردانی برای یافتن خودرو می شود.

سرهنگ دولتشاهی به رانندگانی که به سوی مرزهای شلمچه و چذابه برای زیارت اربعین حسینی در حال حرکت هستند، ‌توصیه کرد: با توجه به پیش بینی هواشناسی و احتمال بارندگی و لغزندگی جاده ها در روزهای آینده ضمن رعایت سرعت مطمئنه، هرگز در هنگام خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند، چرا که بیشترین تصادفات در روزهای اخیر مربوط به همین مورد است.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر