کد خبر: 820000 A

سرپرست فرمانداری حمیدیه تاکید کرد:

سرپرست فرمانداری حمیدیه با اشاره به لزوم استفاده از تجارب و نظرات بومیان محل در شناسایی نقاط پرخطر و آسیب پذیر، بر تسریع در روند اجرای عملیات ترمیم و بازسازی سیل بندها شهرستان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان حمیدیه، شاهین هاشمی سرپرست فرمانداری حمیدیه در جلسه هماهنگی جهت باز سازی و ترمیم سیل بندهای شهرستان که با حضور مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان و سایر مسئولین در فرمانداری این شهرستان برگزار گردید، با اشاره به دستور کار جلسه و اهمیت موضوع و همچنین شروع فصل بارش و احتمال بالا آمدن آب رودخانه، بر تسریع در روند اجرای عملیات ترمیم و بازسازی سیل بندهای شهرستان حمیدیه، تاکید کرد.

وی در ادامه، با بیان اینکه  جهت شروع عملیات ترمیم و بازسازی سیل بندها رودخانه کرخه، مستلزم انجام هماهنگی های لازم با بخشدار  مرکزی و همراهی دهیار و شوراهای روستا می باشد، گفت: در شناسایی نقاط پر خطر و آسیب پذیر و همچنین جهت بررسی و طراحی سیل بندها از تجارب و نظرات بومیان محل و افراد با تجربه،استفاده شود.

گفتنی است، سازمان همیاری شهرداری های استان خوزستان، بعنوان مجری عملیات بهسازی و ترمیم سیل بندهای حاشیه رودخانه های استان خوزستان انتخاب شد.

حمیدیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر