کد خبر: 818880 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 262 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در طرح جمع آوری سلاح و مهمات در سطح استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده در تشریح جزئیات این خبر در خصوص مبارزه بی امان با دارندگان سلاح غیر مجاز، عاملان خرید و فروش سلاح و مهمات غیر مجاز و عاملان تیراندازی ها، اظهار داشت: در راستای رسیدگی به مطالبات بحق مردم، ارتقاء امنیت عمومی استان، طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز با برنامه ریزی های مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی، دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان ابلاغ شد.

وی تصریح کرد: پلیس اطلاعات امنیت عمومی با همکاری سایر یگان های تخصصی و تلاش مستمر در سطح استان در 5 روز گذشته با هماهنگی قضائی طی چندین عملیات پی در پی 205 نفر از عاملان تیراندازی ها و دارندگان سلاح غیر مجاز را شناسایی و دستگیر کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد 32 قبضه سلاح جنگی و 230 قبضه سلاح شکاری در جمع 262 قبضه سلاح غیرمجاز به همراه یک هزار و 232 عدد انواع فشنگ کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی استان خوزستان مصمم است در راستای مطالبات مردم در مقابله با خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح های غیر مجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته تا محیط را برای متخلفان ناامن و برای آحاد مردم آرامش در پی داشته باشد.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر