کد خبر: 818290 A

سایت های همراه اول شهیدرجایی، عبدالسیدمریوش، سرقلعه فالح، جنگه، میدان ارجان، قلعه کعبی، مراونه، میدان ارجان و پل کیانشهر نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان به منظور توسعه شبکه ارتباطی و گسترش پوشش شبکه همراه اول در روستاها، با تلاش کارشناسان متخصص مخابرات منطقه خوزستان، سایت های همراه اول روستایی شهیدرجایی باغملک، عبدالسیدمریوش شوشتر، سرقلعه فالح و جنگه ایذه با تکنولوژی 2G نصب و راه اندازی شد.

با نصب و بهره برداری از این دکل های همراه اول، استفاده ساکنین این روستاها و روستاهای اطراف از نعمت خط تلفن همراه اول امکان پذیر شد.  

با راه اندازی سایت های پرسرعت روستایی همراه اول قلعه کعبی بهبهان و مراونه اهواز با تکنولوژی 2G و 3G ساکنین این روستاها و روستاهای اطراف و نزدیک میتوانند با استفاده از اینترنت پرسرعت همراه، از خدمات دولت الکترونیک بهره مند شوند.  

همچنین به منظور تقویت پوشش آنتن و دیتای همراه و در راستای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مشترکان همراه اول، سایت های جدید و پرسرعت میدان ارجان بهبهان و پل کیانشهر اهواز با تکنولوژی 2G و 3G و 4G نصب و راه اندازی گردید.

براساس این گزارش جهت راه اندازی و نصب این سایتها، جمعاً مبلغ ٩٦ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (طرح USO ) و شرکت مخابرات ایران هزینه شده است.

مخابرات منطقه خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر