کد خبر: 817396 A

به مناسبت هفته گردشگری؛

مدیر پایگاه سازه های آبی شوشتر گفت: با توجه به فرارسیدن هفته گردشگری، شعار آموزش، مهارت، اشتغال در سال جاری عنوان گردید، این موارد با همکاری اداره آموزش و پرورش و انجمن راهنمایان گردشگری در شوشتر انجام می شود.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی پایگاه میراث جهانی سازه های آبی تاریخی شوشتر، محمد رضا بهادری ضمن اشاره به اقدام صورت گرفته، اظهار کرد: با توجه به اهمیت هفته گردشگری و نقشی که این صنعت پررونق در تمام زوایای جامعه امروز دارد، بر آن شدیم تا اقدامات خودرا با محتوا و ماهیت گردشگری به دانش آموزان که سرمایه های گرانبهای ما هستند اختصاص دهیم.

وی افزود: در این برنامه کلیه مطالب آموزنده در قالب یک بسته آموزشی پر محتوا توسط کارشناسان این پایگاه و اعضای انجمن راهنمایان گردشگری به دانش آموزان ارائه شد تا هرکدام از این آینده سازان بتوانند صدایی رسا در راستای معرفی تاریخ و فرهنگ این مرز و بوم جهت جذب گردشگر باشند.

مدیر پایگاه جهانی شوشتر در پایان افزود: معتقدیم آموزش مباحث گردشگری در مدارس می تواند نقش ویژه ای در ایجاد نگرش مثبت و سازنده در بین دانش آموزان ایجاد کند، از سوی دیگر این دانش آموزان سفیرانی محسوب می شوند که در خانه ها و در بین خانواده ها قادر خواهند بود در امر فرهنگ سازی این صنعت مفید و مؤثر واقع شوند.

شوشتر هفته گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر