کد خبر: 817058 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح کرد:

فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۵۲ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار با ۹۰ فقره انواع سرقت ظرف ۲ روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، سرهنگ محسن دالوند در تشریح جزئیات این خبر به خبرنگار ایلنا، گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار همچنین فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز به مدت ۲ روز در شهرستان اهواز به مرحله اجرا در آمد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۵۲ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار یک سارق به عنف ۶ خرده فروش مواد مخدر را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی طرح چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

دالوند بیان کرد: ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح مقدار ۶۲۱۵ گرم انواع مواد مخدر، مقادیری اموال سرقتی و تعداد ۱۹ قبضه سلاح غیرمجاز (۲ قبضه سلاح جنگی و۱۷ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز) به همراه ۴۲۹ فشنگ مربوطه نیز کشف کردند.

وی افزود: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۹۰ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه در این راستا ۶۸ موتورسیکلت و ۳۲ خودرو متخلف توقیف ۱۴ معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شد، عنوان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

خبرنگار: مریم جم

نیروی انتظامی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر