کد خبر: 816581 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 100 هزار لیتر نفت خام قاچاق به ارزش بیش از 4 میلیارد ریال در شهرستان کارون خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با کار اطلاعاتی 2 کارگاه محل دپوی سوخت قاچاق را در روستای "دامغه کوچک" و "قلعه چنعان" از توابع شهرستان کارون شناسایی، بلافاصله عوامل انتظامی پس از هماهنگی با مرجع قضائی در معیت عوامل حراست شرکت نفت جهت بررسی و بازدید به محل مذکور اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران در بازرسی از محل های مذکور 4 تانکر ثابت و 7 دستگاه تانکر مخصوص حمل فرآورده های نفتی حامل 100 هزار لیتر نفت خام قاچاق فاقد هرگونه مدارک قانونی را کشف و خودروهای مذکور نیز توقیف و به نمایندگان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تحویل داده شدند.

وی تصریح کرد: ارزش محموله های کشف شده برابر نظر کارشناسان 4 میلیارد و 900 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه در این رابطه 3 قاچاقچی دستگیر و برای اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند، خاطرنشان کرد: پلیس در برخورد با کالای قاچاق با جدیت عمل می کند و از شهروندان نیز انتظار داریم هرگونه فعالیت غیرمجاز از جمله قاچاق کالا را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر