کد خبر: 815623 A

سرهنگ دالوند در گفتگو با ایلنا عنوان کرد:

فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۳۸ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار با ۶۹ فقره انواع سرقت ظرف ۲ روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، سرهنگ محسن دالوند در تشریح جزئیات این خبر در گفتگو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار، همچنین فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز به مدت ۲ روز در شهرستان اهواز به مرحله اجرا درآمد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۳۸ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، ۳ خرده‌فروش مواد مخدر و ۲ عامل تیراندازی را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی، طی چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ دالوند بیان کرد: ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح مقدار ۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر تعداد ۲ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و ۲ فقره تیراندازی نیز کشف کردند.

وی افزود: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۶۹ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه در این راستا ۲۳ موتورسیکلت و ۱۸ خودرو متخلف توقیف و ۱۹ معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

خبرنگار: مریم جم

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر