کد خبر: 815425 A

با حضور جمعی از خبرنگاران و هنرمندان؛

نشست خبری نمایش «شاپرک خانم» به کارگردانی دانیال سیاحی، با حضور عوامل تولید، حامیان مالی و اصحاب رسانه در کافه لئون شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، در این نشست، ابتدا دانیال سیاحی توضیحاتی در خصوص روند تولید این نمایش ارائه داده و اظهار داشت: خوشبختانه سال‌هاست که یک مجموعه هنرمند قوی و پر انرژی را در کنار هم داریم و امسال با اضافه شدن اعضای جدید، بیشترین سعی ما بر آموزش بوده تا بتوانیم یک کار قوی را ارائه بدهیم و مطمئن هستم که این کار علاوه بر شهرستان بندر ماهشهر و استان خوزستان، در سایر شهرهای کشور مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

این هنرمند با بیان پاره‌ای از مشکلات پیش روی هنر تئاتر، گفت: آنچه باعث انگیزه هنرمند می‌شود، استقبال و دیده شدن اثر هنری اوست؛ زیرا ما می‌خواهیم که نتیجه‌ی زحمات چندین ماهه‌ی گروه را به بهترین شکل ممکن به اجرا در بیاوریم و طبیعی است که استقبال مردم می‌تواند در ایجاد انگیزه برای ادامه‌ی کار، مثمر ثمر باشد.

سیاحی با تشکر از حامیان مالی تولید نمایش شاپرک خانم، افزود: در این خصوص ما از هیچ نهاد یا اداره‌ای کمک مالی نگرفته‌ایم، ولی به حمایت آنان در ادامه‌ی کار نیازمندیم، زیرا موضوع این کار مربوط به کودکان می‌شود که آینده کشور را خواهند ساخت و ما امیدواریم که بتوانیم در قالب نمایش، برخی مفاهیم مهم و لازم را به این نسل منتقل نمائیم.

سپس خانم‌ها راستگویان (پیشکسوت هنر)، پریسا قنواتی (بازیگر)، حمیدی (روانشناس) و یحیی باوی (بازیگر)، طی سخنانی به اهمیت پرداختن به مسئله تئاتر با موضوعیت کودکان اشاره کرده و خواهان حمایت تمام مسئولین و مردم از این نمایش شدند.

گفتنی است، نمایش شاپرک خانم قرار است از ۱۶ آبان ماه به مدت یکماه در تالار شهید آوینی شهرستان بندر ماهشهر به نمایش گذاشته شود.

در پایان این مراسم، ضمن تقدیر هنرمندان از همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر ماهشهر، هدایایی به رسم یادبود به حامیان این نمایش که عبارتند از: کافه رستوران لئون، آموزشگاه زبان سرآمد، مرکز سلامت روان اندیشه نو، عروس سرای زمرد، استودیو فیلم و عکس سوژه، آموزشگاه هنری سایه روشن، استودیو نمیرا و خانه بازی آنیا اعطاء گردید.

2

3

7

4

5

6

8

9

10

12

13

11

14

15

117

18

19

20

21

22

23

24

27

26

h

عکاس: نجمه ابراهیمی

دانیال سیاحی نمایش «شاپرک خانم»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر