کد خبر: 814331 A

ناطق نوری:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تمامی کشمکش ها، اختلاف ها، عدم سازش و همکاری ها ریشه در نفس و منیّت دارد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از اهواز، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری در حاشیه بازدید از شرکت پالایش گاز بید بلند خلیج فارس بهبهان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: با گزارش های مطرح شده از روند احداث این پروژه عظیم و تلاش هایی که از سوی مدیران آن انجام گرفته، خستگی را از تن ما بیرون کرد و همه اینها جز عنایت خداوند هیچ چیز دیگری نیست.

وی افزود: تمامی کشمکش ها، اختلافات و عدم همکاری و سازش ریشه در نفس و منیّت دارد و آنچه مشهود است، در جریان احداث این پروژه برای مسئولان و کارکنان امر منافع ملی مهم بوده است نه غرور و منیت؛ اگر این نکته در کشور نهادینه شود همه در کنار هم در جهت توسعه و آبادانی کشور حرکت می کنند.

ناطق نوری با اشاره به اینکه غرور همیشه بار منفی ندارد، تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی خیلی از کارها نیمه کاره رها شد و تصور می‌کردند کسی نمی‌تواند آنها را تکمیل کند، اما بچه های جهادی با کمترین تجربه و با غرور ملی کار ها را به سرانجام رساندند.

حجت الاسلام ناطق نوری با اشاره به اینکه اگر کار برای خدا باشد و وحدت کلمه وجود داشته باشد نتیجه اش مثبت می شود، تاکید کرد: وقتی کارگر ببیند میان او و مدیرش حریمی وجود ندارد، قطعا تلاش بیشتری کرده و در نهایت بازدهی مجموعه ارتقاء پیدا خواهد کرد.

WhatsApp Image 2019-09-24 at 11.12.35 AM(1)

خبرنگار: مریم جم

علی اکبر ناطق نوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر