کد خبر: 813461 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 5 میلیارد کالای قاچاق در شهرستان بهبهان خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس‌زاده اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید برخورد با قاچاقچیان، ماموران انتظامی شهرستان بهبهان با رصد اطلاعاتی از تردد یک دستگاه ایسوزو حامل کالای قاچاق در جاده کمربندی به سمت استیل مطلع و با ایجاد تور ایست و بازرسی پس از رعایت حقوق شهروندی و استفاده از علائم هشداردهنده خودروی مذکور را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پلیس در بازرسی از بار خودروی توقیفی 200 طاقه پارچه، 200 عدد پرده حمام، 144 عدد پستانک نوزاد، 3500 عدد چاقو اره ای و 144 عدد ست لیوانی تنظیف نوزاد فاقد هرگونه مجوز گمرکی را کشف کردند.

سردار عباس زاده با اشاره به دستگیری یک متهم در این رابطه، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 5 میلیارد ریال برآورد کردند که متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطرنشان کرد: سودجویان و مخلان اقتصاد داخلی کشور بدانند نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و کنترل تحرکات، با هرگونه فعالیت سودجویانه قاطعانه برخورد خواهند کرد و برای پاسداری از سرزمین عزیزمان تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر