کد خبر: 813457 A

نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش:

نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش گفت: تلاش مسئولین خوزستان در آماده سازی مدارس متأثر از سیل برای سال تحصیلی جدید بی نظیر بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، رسول پاپایی در آیین زنگ بازگشایی مدارس استان خوزستان که صبح امروز ۱ مهرماه در هنرستان فنی و حرفه ای دخترانه حضرت آمنه برگزار شد، ضمن قرائت پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، اظهار داشت: با وجود اینکه مدارس ۳ استان کشور که در جریان سیل آسیب دیده بودند با همت و تلاش مسئولین برای سال تحصیلی جدید آماده شده و در اختیار دانش آموزان قرار گرفتند که عملکرد استان خوزستان در این مورد بی نظیر بود.

وی با اشاره به اینکه همه مدارس در مناطق سیل زده برای سال تحصیلی جدید آماده حضور دانش آموزان هستند، افزود: تنها ۶ مدرسه که طرح ملی و بزرگ هستند باقی مانده که تا اسفندماه سال جاری به بهره برداری خواهند رسید.

پاپایی با اشاره به اینکه مدرسه و معلم تنها ۲۰ درصد از موفقیت دانش آموزان را به خود اختصاص میدهند، تصریح کرد: سعی، تلاش و برنامه ریزی دانش آموزان در میزان موفقیت آنها بسیار مؤثر است.

نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: مشارکت در تعلیم و تربیت صرفا وظیفه وزیر و مدیران آموزش و پرورش نیست، بلکه تعلیم و تربیت یک امر همگانی است و همه دستگاهها موظف هستند در این امر تلاش کنند.

1

3

4

2

خبرنگار: مریم جم

عکاس: مریم جم

بازگشایی مدارس خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر