کد خبر: 812137 A

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در بازدید از مرزهای شلمچه و جذابه عنوان کرد::

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: پیش‌بینی می‌شود حجم خودروهای شخصی نیز برای تردد در مرزها افزایش پیدا کند، برهمین اساس بایستی ظرفیت پارکینگ های پایانه های مرزی حداقل ۳۰ درصد و یا بیشتر ارتقاء پیدا کند که به این موضوع توجه ویژه ای داریم.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محسن فتحی زاده اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی(ع) توفیق پیدا کردیم به همراه جمعی از فرماندهان و مسئولان عالی‌رتبه نیروی انتظامی از مرزهای شلمچه و جذابه بازدید کنیم؛ همچنین ارزیابی از زیرساخت هایی که قرار بود برای راهپیمایی بزرگ اربعین آماده شود، داشتیم که به مسئولان مربوطه مواردی را متذکر شدیم تا انشاالله در فرصت زمان باقی مانده، آمادگی لازم را داشته باشیم.

این مقام عالی رتبه انتظامی با بیان اینکه سال گذشته در گردهمایی بزرگ اربعین در بحث امنیتی - انتظامی بسیار موفق عمل کردیم، گفت: امسال، هماهنگی‌های لازم در حوزه امنیتی - انتظامی صورت گرفته تا انشاءالله بهتر از سال گذشته عمل کنیم، البته این امر مستلزم آن است زیرساخت‌های مناسبی برای مجموعه مرزها مهیا و همچنین طرح‌ها و تمهیدات امنیتی - انتظامی مناسبی پیش‌بینی شود.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش جمعیت زوار بایستی ظرفیت‌ها را در همه ابعاد از جمله امنیتی - انتظامی و نظم بخشی تردد آنها توسعه دهیم.

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود حجم خودروهای شخصی نیز برای تردد در مرزها افزایش پیدا کند برهمین اساس بایستی ظرفیت پارکینگ های پایانه های مرزی حداقل ۳۰ درصد و یا بیشتر ارتقاء پیدا کند که به این موضوع توجه ویژه ای داریم.

سردار فتحی زاده با تاکید بر آماده سازی پارکینگ ها، تامین امنیت و ارائه خدمات شایسته به زائرانی که خودروهای خود را در مرزها مستقر می کنند، بیان کرد: در مسیرهای مرزی تمهیداتی نظیر آماده و ایمن‌ سازی جاده‌ها، نصب علائم و رفع معایب مهمی که در بعضی از مسیرها مشاهده شده، مورد تاکید است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه امسال ظرفیت بیشتری در پلیس راه به کار گیری خواهیم کرد،  گفت: بایستی خدمات رسانی بیشتری را در مسیرهای منتهی به مرزهای شلمچه  و چذابه داشته باشیم، البته در محورهای کمربندی بستان و مواکب تا پایانه مرز چذابه هنوز مشکلاتی وجود دارد که مسئولان درصدد رفع آن هستند و انشاءالله از فرصت باقیمانده نهایت استفاده را خواهیم کرد تا گره ترافیکی در این محل نداشته باشیم.

وی با تاکید بر حضور گسترده زائران در مرزهای شلمچه و چذابه، تصریح کرد: بایستی گیت های بازرسی و گذرنامه در این پایانه ها افزایش پیدا کند.

 جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با تقدیر و تشکر از زائران بابت همکاری و همراهی با پلیس در سال گذشته، خاطرنشان کرد: زائران برای این سفر معنوی از هم اکنون برای تهیه گذرنامه اقدام کنند.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر